G&G Auto Rzeszów jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Audi Centrum Rzeszów oraz Partnerem Serwisowym Audi w Rzeszowie

Grupa G&G Auto (wcześniej Autorud Rzeszów sp. z o.o. oraz Autohaus Otto sp. z o.o.)

Działa już od ponad 27 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z VGP. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13 października 1993 roku, a wraz z dniem 1 stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon w miejscowości Rudnik nad Sanem. Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji na Stalową Wolę. W 2011 nastąpił kolejny przełomowy moment w dziejach firmy - budowa 3 nowych salonów VW, Audi i SEAT oraz przeniesienie działalności Prezesa Stanisława Górskiego do Rzeszowa.
Niecałe 7 lat po „przeprowadzce” do Rzeszowa, 01.04.2018r. w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Autorud, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Autorud Rzeszów Sp. z o.o., którego jedynym właścicielem został Stanisław Górski.
2020 to kolejny niezwykły dla nas rok, w którym przejęliśmy dealerstwa Autohaus Otto w Lublinie i przybraliśmy nową nazwę G&G Auto.
Zespół Audi Centrum Rzeszów zawsze miał wielkie aspiracje, by zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferowaną w odpowiednim otoczeniu i komfortowych warunkach lokalizacyjnych. Standardy salonu i serwisu dostosowano do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marki Audi. O kompleksową obsługę Klienta zadba szereg specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingów i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje również możliwość wyceny i odkupu dotychczas posiadanych aut, przy atrakcyjnych warunkach zakupowych samochodów nowych.

Audi Centrum Rzeszów